Piano Life Saver System (voor vleugel)
- Product is : Nieuw
- Levertijd : Onbekend neem contact op voor meer info
- Leverings kosten : Neem contact op voor de bezorgkosten
- Garantie termijn : 24 maanden
- Staat in de Showroom? : Nee, neem contact op of bel: 045 2080808
Piano Life Saver System (voor vleugel)
Piano Life Saver System voorziet in een constant klimaat en houdt de luchtvochtigheid op hetzelfde niveau, gedurende het hele jaar, ongeacht het uitwendig klimaat of omgeving.
De prijs van het Piano Life Saver System is inclusief de kosten voor montage in uw vleugel.
- Stabiliseert de stemming van de piano (langer stemvast na stembeurt)
- Minimaliseert de werking van houten onderdelen waardoor optimale en constante toucher wordt gewaarborgd
- Voorkomt roest van interne metalen
- Voorkomt dat vilt gaat verweren
Normale prijs: € 766,00
Dera prijs : € 695,00
Het Vochtigheidscontrolesysteem voor piano
Het Piano Lifer Saver Systeem is geruisloos en uit het zicht binnenin uw piano geïnstalleerd. Op elk Piano Life Saver Systeem rust vijf jaar garantie die slechts geactiveerd kan worden door het door een pianotechnicus te laten installeren.
Piano-installatie
Ontvochtiger: als de vochtigheid toeneemt, verdrijft het de vochtige lucht weg van de piano door gebruik te maken van warme luchtstromen.
Bevochtiger: bevochtigt het droge hout van uw piano als de vochtigheid afneemt; een waarschuwingslampje geeft aan wanneer het water te laag staat en er aan de Bevochtiger water moet worden toegevoegd; bijvullen is eenvoudig en gemakkelijk.
Waterslang: hiermee kunt u water aan de Bevochtiger toevoegen als het 3-LEDS-lampjespaneel de noodzaak voor water aangeeft.
Humidistat: dit is het zenuwcentrum van Het Systeem dat aanvoelt of de houten delen van uw piano te vochtig of te droog zijn en wisselt automatisch van Ontvochtiger naar Bevochtiger en beschermt uw piano zodoende tegen schade door veranderingen in vochtigheid.
3-LED-lampjespaneel: het groene lampje aangeduid met POWER geeft aan dat het Systeem elektrische stroom heeft en een geel lampje aangeduid met WATER begint te knipperen als de Bevochtiger water nodig heeft. Het rode lampje aangeduid met PADS gaat knipperen als de pads (speciale papieren celstof doekjes) geen water meer opzuigen en vervangen dienen te worden.
Extra info:
Het Piano Life Saver Systeem bespaart u niet alleen geld, tijd en gedoe, het voldoet ook beter en bereikt resultaten die superieur zijn aan een kamerbevochtiger/-ontvochtiger.

- De aanschafkosten van een draagbare ontvochter en bevochtiger zijn ongeveer het zelfde als een Piano Life Saver Systeem in uw piano. Als uw tijd u echter lief is, overweeg dan eens dat het constant in bedrijf houden van een ontvochtiger en bevochtiger veel meer tijd kost.
- Met het gebruik van een kamerontvochtiger en -bevochtiger dient u de omgeving dagelijks met een hygrometer te controleren om er zeker van te zijn dat het vochtgehalte voor de piano in een veilige marge blijft. De Piano Life Saver houdt de vochtigheid voor uw piano automatisch, jaar na jaar, in een veilige zone.
- Om draagbare ontvochtigers en bevochtigers continu in bedrijf te houden wordt van u verlangd dat u elke dag grote reservoirs leegt of vult. Daarentegen verlangt de Piano Life Saver in de meest voorkomende omstandigheden slechts één á twee keer per maand een gietertje water.
- Draagbare ontvochtigers en bevochtigers zijn opdringerige, luidruchtige apparaten terwijl de Piano Life Saver binnenin de piano verborgen zit en in stilte zijn werk doet.
- De elektriciteitskosten om een draagbare ontvochtiger continu in bedrijf te houden zijn minstens elf maal hoger dan de kosten van een Piano Life Saver Systeem.
- Als in noordelijke klimaten de hele kamer in de veilige vochtigheidszone voor piano's wordt gehouden heeft dit tot gevolg dat niet aflatende condensatie op de ramen zorgt voor houtrot rond de ramen. Condensatie vormt zich ook binnen de muren die aan de kamer grenzen en vergemakkelijkt de kweek van schimmel en kan structurele schade aan zowel binnen- als buitenmuren veroorzaken.
Merk | Nvt |
---|---|
Instrument is: | Nieuw |
Garantie | 24 maanden |
Bezorgtijd | Onbekend neem contact op voor meer info |
Staat in showroom | Nee, neem contact op of bel: 045 2080808 |
Bezorgkosten | Neem contact op voor de bezorgkosten |
U kunt het onderstaande formulier gebruiken, om vragen te stellen over dit product.
U krijgt zo snel mogelijk bericht.
